نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکل برقراری ارتباط با جنس مخالف

3812
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

مشکل برقراری ارتباط با جنس مخالف

سلام دوستان عذر میخوام مزاحم میشم درسته قرار بود اینجا نیام و به درسم برسم ولی یه بحثی هست وقت مشاوره هم میخواستم بگیرم ولي گفتن بعدا برم وقت بگیرم

مشکل اینه که وقتی مدرسه درس ميخونديم به ما یاد میدادن که برای اینکه حواسمون به درسمون باشه و از بقیه متمایز باشیم،کلا در برابر دختراي "همسن" مغرور باشیم ،
    نمیدونم چیه تکنیکی چیزی هست ،اینطوری گفتن که اگه در برابر دخترا مغرور باشی احتمال اینکه بیخودی فاز عاشقی نگیری و به موفقیت برسی زیاده ،احتمالا منظورم رو فهمیدین،ینی مغرور باش و حتی نگاه هم نکن و فکرت پیش درس و مشقته

ولی الان با این که 21 سالمه اصلا به تبع اون عادت و حرفا اصلا به جنس مخالف توجه نمیکنم ،ینی چند بار پیش اومده جنس مخالف خواسته بفهمونه ازم خوشش اومده ولی من انگار دست خودم نیست و با غرور رد میشم ،

کلا یه وضعی هست کلا ریختم بهم ،تو عمرم فقط یک بار اونم به اصرار دوستم و صد البته حماقت خودم به اندام جنس مخالف برای لذت بردن نگاه کردم ،بعده اون هیچی نیست ،نه اینکه از خودم تعریف کنم نه ،دست خودم نیست به خاطر حرفایی که به ما گفتن اصلا لذتی تو دیدن و اینا نميبينم

امیدوارم مشکل رو خوب تونسته باشم عنوان کنم ،

قبلا گفتم که وقتی دخترا مثلا نشون میدن خوششون اومده و من با غرور رد میشم ،ولی تا چند روز و حتی چند هفته به خودم میگم چرا جلو نرفتم و همش این چرت و پرتا :/

ینی بیرون مغرورم و توی خونه بر عکس فکر میکنم

فکر کنم این حالتم مقابل دخترا میتونه به خاطر یه تجربه بد هم باشه نمیدونم ،ولی اگه خواستید توضیح میدم ،
    مشکل بزرگی هست برام،کلا الان جوری شدم حتی نگاهشون هم نمیکنم اصلا اصلا ،ولی به نظرم حس تنفر بوجود اومده و میدونم خیلی بده و برای همین کمک خواستم ،احساسم این هست دارم حساب بقیه مردم رو با دختراي همسن خودم جدا میکنم

ینی مردم =
    1.مردم عادی( بجز دختراي همسن خودم 2.دختراي همسن خودم

خواهشا کمک کنین
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

2. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل با جنس مخالف

چون در مقابل جنس مخالف البته همسناي خودم مغرورم سعی میکنم زیاد بهشون نزدیک نشم ،بهتره بگم ازشون دارم فرار میکنم ،بله این بهتره و به واقعیت نزدیک تره
    با چیزایی که تو این انجمن خوندم از همسناي خودم این حس چند برابر شده و به شدت ازشون فراری شدم
    و وقتی با یه جنس مخالف همسن خودم حرف میزنم یا اصلا يهويي ميبينمشون استرس برم میداره و سعی میکنم از اون جایی که هستن دور بشم وضع بدیه
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

از دوستان کسی میتونه کمکم کنه ? این موضوع بد جور ذهنم رو مشغول کرده
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من تمام عمرم همچنین برخوردی با خانمها داشتم ولی شما شرایط ازدواج را ندارید خیلی هم خوب هست که بیخودی احساسات یک دختر بی گناه را به بازی نمی گیری اگر احساس یک خانم را درگیر خودت کردی باید تا آخرش باهاش باشی اگر نمی توانی پس همان بهتر که از اول محلی بهش نگذاری.

6. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    من تمام عمرم همچنین برخوردی با خانمها داشتم ولی شما شرایط ازدواج را ندارید خیلی هم خوب هست که بیخودی احساسات یک دختر بی گناه را به بازی نمی گیری اگر احساس یک خانم را درگیر خودت کردی باید تا آخرش باهاش باشی اگر نمی توانی پس همان بهتر که از اول محلی بهش نگذاری.
    سلام آقا سعید وقت بخیر ،بله به این موضوع واقفم ولی اصل قضیه این هست که چطوری بگم چون گفتنش درست نیست ،ولی از جنس مخالف اونم فقط همسناي خودم یه حالتی دارم مثل احساس تنفر
    مشکلم اینه ،تو روابطم ،ینی روابط اجتماعيم هم تاثیر گذاشته

کلا نمیدونم تغییر رو از کجا شروع کنم ،دوست دارم این حس تنفر از بین بره ،نه اگه من شرایط ازدواج نداشته باشم پا پیش نمی گذارم به این موضوع واقفم ،
    بحث اصلی همون حسی بود که گفتم و این که چطور تغییرش بدم و اینکه موندم تو این بحث که غرور همینطوری بمونه یا کمتر کنم

راجب مغرور بودن هم این رو بگم از لحاظ ظاهر یه خورده مغرورم بقیه ميترسن ارتباط برقرار کنن وقتی هم باهام حرف میزنن خیلی افراطی مودبانه میشن و راحت نمیتونن حرف بزنن

نمیدونم مشکل از منه در این مورد یا این که من احساسم اینطوری هست

مثلا وقتي همکلاسی هام یا دوستام باهم حرف میزنن راحت هستن ولی وقتی من باهاشون حرف میزنم حس میکنم بیش از حد رسمی میشن و یکم خجالتی میشن و ميترسن

نمیدونم مشکل از منه یا بقیه

برای همینه میگم یه مشکلاتی هست که ریختم بهم
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام جالبه منم همین حالتو دقیقا با همسن های خودم دارم مثلا اگر در دانشگاه مثلا همکلاسیایی که همسن خودم باشن برخورد کنم خیلی مغرور و بیش اندازه جدی به حدی که اصلا جواب سوالاشونم نمیدم
    آقایونی که از من بزرگترن حس میکنم مثله پدرا هستن خیلی محترمانه جوابشونو میدم و آقایونی که از من کوچکترن فکر میکنم بچه هستن حس مادرانه دارم خخخخ
    دیگه راهکار ندارم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37890
    تشکـر
    95
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه توی مدارس ایران خیلی چیزا رو به ما اشتباه فهموندن و کلا یه مسیر پر از افراط و تفریط بهمون یاد دادن
    نمونش همین مسائل جنسی هست که الان کلی دردسر شده و اگه اموزش و پروش بلد بود چطوری در همون سنین نوجوانی این مسئله رو فرهنگ سازی کنه
    الان این همه مشکل در مسائل جنسی و طلاق نداشتیم !
    شما هم سعی کن در زندگی نه افراط کنی نه تفریط !

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    میزان امتیاز
    7

ذهن ،احساسات و روحتان را مثل یک باغ بدانید. برآي آنکه محصولی فراوان و مغذی داشته باشید، باید بذر عشق، قدردانی ، صمیمیت و صلاحیت را به جای بذر خشم ،نا امیدی و ترس بکارید . آن علامت های انجام کار را همچو علف های هرز باغتان بدانید . یک علف هرز نشانه ی درخواست انجام کاری ست،این طور نیست ? که می گوید باید کاری انجام دهید ،باید این علف هرز را در آوريد تا شرایط بهتری های کنید،تا گیاهان سالم تر داشته باشید

کاملا درسته ،باید این حس تنفر + مغرور بودن رو ریشه کن کنم ،اینا احساسات منفی هستن

در اینجا ده بذر عاطفی به شما ارائه میدم تا آنها را در باغتان بکارید ،اگر با تمرکز بر احساساتی که میخواهید هر روز داشته باشید ،این بذار ها را پرورش دهید ،عظمت و بزرگی را در خودتان ایجاد کرده اید :

1. عشق و گرما
    2.تحسین و قدردانی
    3.کنجکاوی
    4.هيجان و اشتیاق
    5.عزم و اراده ی راسخ
    6.انعطاف پذیری
    7.اطمینان
    8.شادی
    9.سرزندگی و شور
    10.همکاری
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

11. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد